AFTERMATH PL

Forum Sojuszu AFTERMATH PL

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Ogłoszenie parafialne - tu będziemy wyświetlać ważne komunikaty dla wszystkich użytkowników.

#1 2018-03-03 22:06:09

keregrin
Administrator
Dołączył: 2018-02-03
Liczba postów: 7
WindowsChrome 64.0.3282.186

Pierwsze koty za płoty czyli pierwsze uwagi do wojen

Witam,

Dziękuję wszystkim za aktywny udział w naszej pierwszej wojnie, wygląda na to że wroga rozniesiemy, gratulacje.

Na gorąco mam kilka uwag / obserwacji, są to tylko moje przemyślenia więc proszę ich nie traktować jako prawdy objawione, a nawet liczę na krytyczne uwagi i komentarze [dblpt])

1. skład i budowa drużyn.
Każdemu (zarówno nam jak i innym sojuszom brakuje dobrych bohaterów żeby wystawić 6 dobrych drużyn) . na ogół każdy może zrobić 1-2 dobre, 1-2 średnie i resztę słabych.
Wiem że jest to trochę wkurzające ale nasi wrogowie mają ten sam problem, a my powinniśmy to wykorzystać na naszą korzyść optymalnie wykorzystując posiadanych bohaterów.
Myślę że lepiej może się sprawdzić zrobienie 5-6 średnich - czyli jeśli mam 6 bohaterów 70lv, 6 - 50lv, 6- 30lvl i 12 - 1lvl to może lepiej jest zrobić 6 drużyn z typu 1x70lv + 1x50lvl + 1x30lvl i 2x1lvl.
Jest to tylko moje moje odczucie, na razie niczym nie poparte ale może warto sprawdzić przy następnej wojnie.
Oczywiście gracze topowi których stać na kilka silnych teamów po prostu wystawiają silne teamy

2.Wybór wroga do atakowania.
Z obserwacji po jednej wojnie - więcej punktów daje atakowanie  wroga o sile +- 100 naszej siły z pełnym składem 5 bohaterów niż dobijanie pojedynczego wroga - im mniej bohaterów ma atakowany wróg tym częściej atakuje nas kontrą która uderza we wszystkich naszych bohaterów - słaby teamem go nie zabijemy a silnym zarobimy więcej atakując na drużynę z 5 bohaterów.
W momencie gdy nie ma wrogów o sile +- 100 naszej siły z pełnym składem lepiej wstrzymać się z atakiem kilka godzin
Wyjątkiem od tego jest sytuacja gdy wróg jest mocno rozbity i mamy szansę wybić u wszystkich obrońców i wygrać wojnęp rzed czasem.

3. Strategia walki
Ze względu na kontrę nie zawsze warto jest zabijać pojedynczego bohatera umiejętnością specjalną - jeżeli jesteśmy na bezpiecznym poziomie zdrowia to może się bardziej opłacać zebrać kilka ataków specjalnych i spróbować wyzerować cały wrogi team - ale to oczywiście zależy wszystko od rozwoju sytuacji w walce

To tyle z mojej strony, mam nadzieję że może to być pomocne przy następnej wojnie.
Proszę  o komentarze, uwagi

I jeszcze raz gratuluję zaangażowania w naszą pierwszą wojnę

Offline

#2 2018-03-04 13:56:29

FERRO
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-04
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 64.0.3282.186

Odp: Pierwsze koty za płoty czyli pierwsze uwagi do wojen

Statystyki na 7 godzin przed końcem

vmfYPHOMIkpjJW1FezK5?lang=pl

Ostatnio edytowany przez FERRO (2018-03-04 14:02:29)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sgwpc - championsofmolten - frl - 32c - medycynanaturalna